Киев магазин шины и диски. Автошины купить KS-(067) 446-90-25, MTS- (066) 618-16-40, (044) 497-95-16
                
Легковые шины 4х4 шины Легкогрузовые шины Индустриальные шины Грузовые шины Сельхоз шины
Каталог шин

В помощь

Услуги
Тест авто шины Nokian Hakka H

Тест Nokian Hakka H

Nokian Hakka H перемагає у випробуванні шин від німецької асоціації ACE.

„Заслужену перемогу в тесті здобуває Nokian H”, - пише „ACE Lenkrad”, підсумовуючи результати свого останнього випробування для шин. Ось що пише журнал німецької автомобільної асоціації ACE Auto Club Europa про експлуатаційні випробування та їхній результат: „Ми шукали (і знайшли) універсальні шини, що є лідерами усіх випробувань на рівень безпеки, і позбавлені серйозних недоліків, включаючи недоліки в економічному плані. Блискучий приклад - фінська Nokian H". „Особливо рекомендується!”

У випробуванні „керованість на мокрій дорозі” ця шина преміум дістає максимальну кількість балів згідно із замірами часу, витраченого на проходження траси, а також згідно із суб’єктивною оцінкою („...однозначно найвищі бали для Nokian H”). Така сама найвища оцінка у випробуванні „слалом на сухому покритті” – максимальна кількість балів за час проходження траси і суб’єктивна оцінка „перше місце”.

Що особливо приємно: як показало це випробування, шина марки Nokian варта своєї ціни. У тому, що стосується споживання палива, економічна та екологічно безпечна фінська шина теж має чудові результати. Крім того, вона виготовляється лише з використанням очищених, низькоароматичних масел.

Збалансованість переможця випробування доводять його високі оцінки і в категорії „безпека на сухому покритті” (92 відсотки), і в категорії „безпека на мокрому покритті” (90 відсотків). При цьому максимальна можлива оцінка – 100 відсотків. А ще ця шина швидко гальмує: „гальмування на мокрому покритті – 97 відсотків”. Дешеві шини звичайно не проходять випробування для більшості експлуатаційних властивостей і є небезпечними. Індикатор аквапланування та ступеня зносу, розміщений на Nokian H, попереджає символом у вигляді краплі про ризик аквапланування. Коли глибина протектору зменшується до чотирьох міліметрів, символ зникає, сигналізуючи про високий ризик. Водій також може легко визначити глибину канавок – вона відмічена цифрами від 8 до 2. Інформаційну ділянку можна використати для того, щоб зробити відмітки про правильний тиск у шині та місце її встановлення, коли настає час сезонного зберігання. Відполіровані канавки поєднують елегантність і практичність: вода легко та ефективно стікає з їхньої гладенької відполірованої поверхні.

Автомобільна асоціація провела тест спільно з організацією технічної інспекції GTU, використавши шину найпопулярнішого серед покупців типорозміру 195/65 R 15 H (до 210 км/год).Логин
Логин
Пароль
    Регистрация
Новости, Акции

Подписаться на новости

Лидеры продаж

Зимние шины 235/65 R17

грн.

I Zen KW31

Зимние шины 195/65 R15

грн.

ALPIN 5

Зимние шины 215/60 R16

грн.

LW71

Зимние шины 215/65 R16

грн.

LW71

Зимние шины 235/60 R16

грн.

I Zen KW31


Статьи